O nás

Rozhodly jsme se, že nebudeme dělat navoněná a zdobená mýdla bez obsahu, ale mýdla, která jsou důležitá svým obsahem. Tedy taková mýdla, která Vám mohou ulevit od různých kožních neduhů, podpoří v léčbě zánětů, alergií, pomohou uvolnit napětí a stres. To jsou naše bylinná mýdla. Dále Vám chceme nabídnout bylinná mýdla pemzová, přírodní masážní oleje, mýdlové koupelové směsi k odpočinku, kožní bylinné pomády, pemzové a masážní tuky.

Naše bylinná mýdla a výrobky děláme ručně v menších sériích a to nám umožňuje vyrábět produkty v maximální kvalitě, zcela přírodně bez chemických přídavků. Ve všech recepturách, jsou vysoce kvalitní přírodní oleje. Bylinné extrakty do mýdel si vyrábíme z rostlin, které si samy pěstujeme. Účinky našich bylinných mýdel a produktů jsou vyzkoušené. Nabízíme vám produkty, které jsou samozřejmě prověřené nejen mnoha spokojenými zákazníky, ale též byly podrobeny náročným testům ve Státním zdravotním ústavu v Praze. Testy prokázaly jejich vysokou kvalitu a přírodní sílu bylinek, z nichž jsou naše produkty vytvářeny. Naše výrobky dají Vaší pokožce jemnou čistotu a výživu.

Сонна

Naše bylinná mýdla a produkty vyrábíme v malé chaloupce, která stojí v malebné obci Janov u Hřenska. Všude kolem, nás obklopuje krásná příroda Českého Švýcarska, které je pro svou krásu a čistotu od roku 2000 označeno nejvyšším stupněm ochrany - národní park.

V dobách dávných v 19. století, byla tato oblast vyhlášena svou léčbou respiračních onemocnění, neboť byla považována za vzdušné lázně.