Poradna

Poslat dotazuserMarkéta Běhounková

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Mám 3letou dcerku, kojená byla 2,5 roku, od narození spí se mnou, protože dlouho zvracela. Není spáč po mně, ale nyní poslední měsíce je to peklo. Brečí ze spaní, budí se ještě víc než dřív, je vzhůru dlouho a několikrát za noc, kope, je vzteklá, ráno pak vstává nevyspalá, unavená, nevrlá. Ve dne už spát nechce, jen ve školce. Je prosím něco, co by ji pomohlo, aby měla klidné noci, ráno a ve dne byla fit? Čaje na dobrý spánek jsou bez účinku. Od září nastoupila do školky a je dost nemocná, už měla i několik ATB a to až teď od září. Doma dost bojujeme s plísněmi, tak nám paní doktorka napsala na dlouhodobé užívání léky a zároveň jsou i na imunitu. Radši bych sáhla po přírodním produktu, kdyby to šlo. Dcerka měla od narození různé zdravotní problémy. Měsíce se potýká se se zácpou, ale bohužel má blok v hlavě. :-( Děkuji moc za případné rady a hezké odpoledne. Běhounková Markéta mad5lenka@seznam.cz

mydlárna Castena:

dobrý večer,je mi vás líto

Naše bylinná mýdla a produkty vyrábíme v malé chaloupce, která stojí v malebné obci Janov u Hřenska. Všude kolem, nás obklopuje krásná příroda Českého Švýcarska, které je pro svou krásu a čistotu od roku 2000 označeno nejvyšším stupněm ochrany - národní park.

V dobách dávných v 19. století, byla tato oblast vyhlášena svou léčbou respiračních onemocnění, neboť byla považována za vzdušné lázně.